Kaksi kokoa: S/M & L/XL
HUOM. Tilaustuote, myyntierä 25 kpl
9,50 €
KUVIOIDUT THINSULATE SORMIKKAAT
Materiaali 100 % akryyliä
• Välissä: 3M Thinsulate™ 65 % polystyreeniä, 35 % polyesteriä
• Vuori pehmeää harjattua 100 % polyesteriä
• Unisex-malli
• Ranneresorissa ommeltu 3M Thinsulate™-merkki
• Mukava joustava malli
• Erittäin kevyet ja lämpimät
Kaksi kokoa: S/M & L/XL
HUOM. Tilaustuote, myyntierä 25 kpl
Muodikas T-paita jonka kaulus ja hihansuut kontrastivärisenä.
Naisten V-aukkoinen, hienoneuloksinen neule. Erittäin pehmeä silikonikäsittelyn ansiosta. Joustavat resorit hihoissa ja helmassa.
Suosittu klassikkomalli modernilla mitoituksella. Nappilistassa 3 nappia sävysävyyn. Sivuilla halkiot, kauluksessa ja hihansuissa ribbineulos.
100 % puuvilla. (väri [95] 85 % puuvilla, 15 % viskoosi, väri [955] 60 % puuvilla, 40 % polyesteri)
Väreissä löytyy vaihtoehtoja runsaasti.
Naisten urheilullinen t-paita teknisestä materiaalista. Selkäpuolella birds-eye -neulosta.
Miesten V-aukkoinen, hienoneuloksinen pusero. Erittäin pehmeä silikonikäsittelyn ansiosta. Joustavat resorit hihoissa ja helmassa.
Miesten Conway ja naisten Alpena pikeepaita, jossa kontrastiväriset tereet ja sävy sävyyn napit.
Vahvistettu niskasauma ja sivuhalkiot.
Miesten aktiivikäyttöön soveltuva tekninen, hengittävä T-paita. Moderni leikkaus
Miellyttävän pehmeä ja joustava toppi, pidempihelmainen.
Laadukas esikutistettu kampapuuvillainen T-paita, jonka kaulusresori sisältää aitoa Spandexia, peitetty/vahvistettu olka- ja niskasauma.
Painatukset tekevät T-paidasta ainutlaatuisen yritystä tai tapahtumaa kunnioittavan (painatus ei sisälly hintaan).
KYSY HYVÄ TARJOUS LOGO PAINETUISTA T-PAIDOISTA
Sporttinen verkkaritakki, jossa mielyttävä harjattu sisäpinta. Tehosteena kontrastiraidat kauluksessa, helmassa ja hihansuissa. Etutaskuissa vetoketjut.
Kysy tarjous omalla logolla tai muulla painatuksella.
Miesten V-aukollinen T-paita ilman sivusaumoja.
Naisten O-aukkoinen pitkähihainen t-paita. Miellyttävän joustavaa materiaalia.
Naisten pitkähihainen Oxford-paitapusero päivitetyllä mitoituksella. Säädettävät hihansuut. Easy-care käsitelty.
Moderni laadukas T-paita on rengaskehrättyä puuvillaa. Kaksinkertainen kaularesori, sivusaumat ja vahvistettu niskanauha. Paita on esikutistettu ja entsyymikäsitelty.
100 % puuvillaa, 180g/m2
Miellyttävä ja muodikas unisex-puuvillapikee. Koristeena kolmivärinen kontrastiraidoitus.
Unisex -mallinen tekninen pikee kolmella napilla. Materiaali hyvin hengittävää. Flatlock -tikkaus sivusaumoissa.
Hyvä pikee sporttiseen menoon, tai vapaa-aikaan
Välisumma: 586,35 €



