Koko: 35,5×44,5cm
Hinta annettu 1000kpl mukaan, muut määrät kysy erikseen.
3,35 €
Sport Ball -urheilukassi nyörillä.
Suuri päätasku, jossa kiristysnyöri.
Etutasku jalkapallon säilyttämiselle.
Polyesteri.
Kätevä mm. urheiluseuroille sopiva reppu joka omalla logopainatuksella muuttuu yksilölliseksi ja omaksi.
Koko: 35,5×44,5cm
Hinta annettu 1000kpl mukaan, muut määrät kysy erikseen.
T-paita voimakkaissa neonväreissä. Päivitetty mitoitus, joka sopii sekä miehille että naisille.
Miellyttävän pehmeä ja joustava toppi, pidempihelmainen.
Naisten pitkähihainen Oxford-paitapusero päivitetyllä mitoituksella. Säädettävät hihansuut. Easy-care käsitelty.
Naisten O-aukkoinen pitkähihainen t-paita. Miellyttävän joustavaa materiaalia.
Naisten laadukas single jersey T-paita modernilla leikkauksella, kaksinkertainen kaularesori ja niskanauha.
Miesten V-aukkoinen, hienoneuloksinen slipoveri. Erittäin pehmeä silikonikäsittelyn ansiosta. Joustavat resorit hihoissa ja helmassa.
Naisten V-aukkoinen, hienoneuloksinen neule. Erittäin pehmeä silikonikäsittelyn ansiosta. Joustavat resorit hihoissa ja helmassa.
Naisten sporttinen takki, joka siirtää kosteuden ulospäin ja pitää olon miellyttävän kuivana. Täyspitkä vetoketju. Hupun sisäpinta, tereet ja resorin koristeraita ovat kontrastivärillä. Hupun vuori ja helman vetoketju helpottavat merkkaamista.
Naisten urheilullinen t-paita teknisestä materiaalista. Selkäpuolella birds-eye -neulosta.
Kevyt, hupullinen tuulitakki. Sisävuori reikäkangasta. Kontrastitere hupussa ja hihansuissa. Malli sopii sekä miehille että naisille.
Kaksivärinen raglan T-paita, jossa kontrastiväriset hihat.
Pitkähihainen Oxford-paita päivitetyllä mitoituksella.
Selässä laskokset, edessä tasku.
Button-down -kaulus piilonapeilla.
Easy care -käsitelty.
Moderni laadukas T-paita on rengaskehrättyä puuvillaa. Kaksinkertainen kaularesori, sivusaumat ja vahvistettu niskanauha. Paita on esikutistettu ja entsyymikäsitelty.
100 % puuvillaa, 180g/m2
Naisten muodikas, ripstop-kankaasta valmistettu takki, jossa verkkovuori. Koristeelliset kolmiväriset vetoketjut.
TODELLA EDULLINEN TEAM TAI TAPAHTUMA T-PAITA OMALLA PAINATUKSELLA.
Unisex T-paita, muotoonleikattu kapeampi malli. Teipattu niskasauma, joustava kaulusresori sekä käännetty olkasauma.
Todella edullinen T-paita joka istuu hyvin kaikkiin tapahtumiin logo painatuksella tai näyttävillä muilla painatuksilla.
Painatus ei sisälly hintaan, hinta annetaan halutun painatuksen ja paitojen määrän mukaisesti.
Laadukas esikutistettu kampapuuvillainen T-paita, jonka kaulusresori sisältää aitoa Spandexia, peitetty/vahvistettu olka- ja niskasauma.
Painatukset tekevät T-paidasta ainutlaatuisen yritystä tai tapahtumaa kunnioittavan (painatus ei sisälly hintaan).
KYSY HYVÄ TARJOUS LOGO PAINETUISTA T-PAIDOISTA
Välisumma: 12,90 €






