Pronssin värinen
Käyttö: Auton rengas ajetaan päälle joka pitää lipun pystyssä
Sopii: Beachflageihin
Koko: 47x36x15cm
Hinnat 1kpl 5kpl 10kpl 20kpl
Kpl 70,00EUR 63,00EUR 59,00EUR 57,00EUR
Rahtihinta annetaan erikseen halutun määrän mukaisesti
70,00 €
Autojalka Beach Flageihin sopii hyvin nimensä mukaisesti mm. autoliikkeisiin, missä autonrengas ajetaan jalan päälle ja näin varmistetaan lipun pystyssä pysyminen.
Autojalkaa voit käyttää myös ulkotilanteissa vaikka tapahtumissa ja varmistaa mainoslipun pystyssä pysyminen kovassakin tuulessa.
Materiaali: metallia
Pronssin värinen
Käyttö: Auton rengas ajetaan päälle joka pitää lipun pystyssä
Sopii: Beachflageihin
Koko: 47x36x15cm
Hinnat 1kpl 5kpl 10kpl 20kpl
Kpl 70,00EUR 63,00EUR 59,00EUR 57,00EUR
Rahtihinta annetaan erikseen halutun määrän mukaisesti
Ristikkojalka vesisäkillä on yleisin paino Beach Flageihin. Se on kevyt ja helppo kuljettaa paikalle ja kuitenkin täytettynä vedellä antaa kivasti painoa jalalle.
Tämä jalka otetaan useasti vakio ruuvijalan kaveriksi jolla mahdollistetaan niin pehmeän kuin kovan maan käyttömahdollisuus.
Paino: (1,7 ja vedellä 17kg)
Todella hieno ohjaajan tuoli kruunaa messut, tapahtumat, neuvottelu-/ aulatilat.
Tämä tuoli voidaan täysin painaa asiakkaan toivomalla tavalla niin selkänojastaan (kahteen suuntaan) kuin istuinosakin.
Lisävarusteina saatavilla kankaiset samanväriset käsinojasuojat (6,00€) ja kuljetuslaukku (6,00€).
Esimerkkihinta annettu 5-12kpl tilausmäärän mukaan DeLuxe mallista.
Tuoli kääntyy pieneksi ja litteäksi kun sitä ei tarvita, tai kun sitä kuljettaa.
Tuolin runko 22mm mustaa terästä.
Hinta perustuu asiakkaan toimittamaan valmiiseen painatusaineistoon, tai vaihtoehtoisesti logoon ja PMS-väreihin.
Premium malliin painetaan vain mustaan korkealuokkaiseen Cordura kankaaseen (450g/m2) valkoisella.
DeLuxe malli valmistetaan taas Polyester kankaasta (300g/m2) ja siihen painatukset saadaan 4-värisesti.
Tämä maapiikkijalka kuuluu Beach Flag squareen silloin kun haluat lipun laitettavaksi tiukkaan, mutta läpäisevään maastoon, tai hankeen.
Pop Up kaareva mainosseinäke tuo tyyliä esitykseen.
Tämä on helposti avattava suurkuvateline jonka kuljetat paikalle kätevässä pyörillä varustetussa kuljetuslaatikossa. Toinen kaareva mallinen messuseinämme Impact Pop-Up wall sisältää kuljetuslaatikon josta muodostuu myös upea messupöytä/ esittelypöytä painettuine mainoksineen.
Kevyt kankainen mainos jonka takana X-alumiiniristikko.
Nopea pystyttää ja kestävä
80×180/90x210cm
Beach flageille tarkoitettu metallijalka tuulisille kovan maan alustoille, kuten asfaltti, sementti jne.
Lipun koon ja mahdollisen tuulen mukaan kolme eri paino
Miksi mainosseinän pitäisi aina olla saman näköinen. Erotu eduksesi tällä metallirakenteisella ja todella tyylikkäällä mainosseinällä.
Mainosseinä on saatavissa myös suoralla seinällä.
Useita lisävaruste mahdollisuuksia.
Koko: K 2000 x L 1000mm
Saatavana myös koot: 2000 x 2000mm ja 3000 x 2000mm
Alumiinikehyksillä saadaan seinille ripustettavat julisteet, mainokset tai muu informaatio näyttävästi esille.
Alumiiniset kehykset voidaan tehdä eri kokoisiksi ja niihin on helppo myöhemminkin vaihtaa uusi viesti/mainos jolloin niistä tulee elävä ja houkutteleva osa viestintäänne.
Ruuvijalka pyörivällä rotaattorilla kuuluu kaikkiin Beach Flageihimme vakiovarusteena (ainoastaan pienin S-koko toimitetaan aina kevyellä metallijalalla).
Mikäli haluat muita jalkoja/painoja mainoslippuihisi on ne aina tilattava erikseen.
Paino: 0,4kg
Käyttö: Pehmeä maasto, nurmikko yms.
Helppokäyttöinen ja kevyt roll-up, joka kulkee kätevästi mukanasi. Kolme kokoa.
Markkinoiden eniten käytetty malli on edullinen ja toimiva ratkaisu Roll-Up tarpeeseen.
Tällä kuvavuotatelineellä rakennat nopeasti ja edullisesti näyttävän messuosaston, esittelytilan, promo-tilaisuuden, tai käytät sitä aulatiloissanne ja näyttelytiloissanne esittelemässä tuotteitanne ja palveluitanne.
Vau miten tyylikäs mainosseinä!
Alumiininen runko ja kangastulosteen yhdistelmä on vastustamaton.
Saatavana neljässä eri muodossa ja koossa. Kangas on myöhemmin helppo vaihtaa uuteen ja näin päivität mainoksenne taas uudeksi.
Kangas saatavissa kahteen suuntaan näkyvänä.
Koko: K 2340 x L 2845 x Syv. 600mm
Pop-Up wall, mainosseinä, mainosseinäke, mainosseinämä messuseinä, tai Pop-up mainostelineet.
Rakkaalla lapsella on monta nimeä, yhtäkaikki tämä jo legendaarinen messujen ja tilaisuuksien brändääjä on nopea ja helppo tuote jolla rakentaa näyttävä esittely mihin tahansa tilaan.
Kuljetuksen ajaksi se menee pieneen tilaan omaan kuljetuskassiinsa.
Koot:
230×230/300×230/300x300cm
Kevyt Beachflag rantalippu, tai mainoslippu on legendaarinen tapahtumien viestittäjä.
Beach Flagia voit käyttää niin sisä- kuin ulkotiloissa ja voit pystyttää sen pehmeälle nurmelle tai kovalle asfaltille.
BeachFlageihin on saatavissa 6 eri muotoa (A, B, C, D, E, F) ja 4 eri kokoa (S, M, L, XL).
Klikkaa lippukuvaa ja rullaa kaikki eri muodot kuvina.
Erittäin edulliset hinnat ja loistava laatu.
Muovinen jalka Beach Flageille on helppo ratkaisu kovan maan tilanteisiin jossa pitää saada myös tuulta vastaan painoa jalkaosaan.
Tämän jalan voi täyttää joko vedellä tai hiekalla, huomioi, että hiekalla saadaan enemmän painoa jalkaan.
(vesi 17kg tai hiekka 26kg)
Kaikkein suosituin mainosseinä on edullisin ratkaisu tehdä isoa pintaa messuille tai tapahtumiin.
Toimii hyvin myös yritysten aulatiloissa messujen välillä.
Valitse sopiva koko käyttöönne.
Myöhemmin voitte tilata/vaihtaa mainoskankaan uudeksi tarvittaessa.
Tukeva roll-up vaativampaan käyttöön. Sopii esimerkiksi messuille ja näyttelyihin.
Tämän Roll-upin tarvitset, kun halutaan ylellinen ja korkealuokkaisempi ulkoasu.
Business Roll-Up´n jalkaosa sopii vaativaankin ympäristöön.
Siksi tämä kuvavuotateline on paljon käytetty esimerkiksi pysyvissä yritysten näyttelytiloissa.
Välisumma: 645,05 €


