koko: 3,5×3,5×1,5cm
Pakattu kannelliseen muovirasiaan.
Hinta ei sisällä painatusta, hinta annetaan, kun tiedetään toivottu painatus rasiaan.
Korvatulpat logolla
0,98 €
Korvatulpilla suojaat korvasi melulta.
Tärkeä tuote joko työkäyttöön, tai erilaisiin tilaisuuksiin.
PU vaahdosta tehdyt korvatulpat mukaan klonsertteihin, matkalle ja aina kun haluat olla rauhassa liialta melulta.
Esimerkkihinta 1000kpl mukaan.
Tutustu myös
Cambridge kauluspaita omalla logolla
49,00 €Lisää tarjouspyyntöönLyhythihainen Oxford-paita päivitetyllä mitoituksella.
Selässä laskokset, edessä tasku.
Button-down -kaulus piilonapeilla.
Easy care -käsitelty.Clique Premium-T Ladies T-paita
10,90 €Lisää tarjouspyyntöönNaisten laadukas single jersey T-paita modernilla leikkauksella, kaksinkertainen kaularesori ja niskanauha.
Clique Seabrook takki
79,00 €Lisää tarjouspyyntöönMuodikas, ripstop-kankaasta valmistettu takki, jossa verkkovuori. Koristeelliset kolmiväriset vetoketjut.
Clique Nome T-paita
15,90 €Lisää tarjouspyyntöönMuodikas T-paita jonka kaulus ja hihansuut kontrastivärisenä.
Clique Hardy takki
49,00 €Lisää tarjouspyyntöönKevyt, hupullinen tuulitakki. Sisävuori reikäkangasta. Kontrastitere hupussa ja hihansuissa. Malli sopii sekä miehille että naisille.
Clique Basic-T-paita painatuksella
5,90 €Lisää tarjouspyyntöönTODELLA EDULLINEN TEAM TAI TAPAHTUMA T-PAITA OMALLA PAINATUKSELLA.
Unisex T-paita, muotoonleikattu kapeampi malli. Teipattu niskasauma, joustava kaulusresori sekä käännetty olkasauma.
Todella edullinen T-paita joka istuu hyvin kaikkiin tapahtumiin logo painatuksella tai näyttävillä muilla painatuksilla.
Painatus ei sisälly hintaan, hinta annetaan halutun painatuksen ja paitojen määrän mukaisesti.Clique Aston V-aukkoinen neule
45,00 €Lisää tarjouspyyntöönMiesten V-aukkoinen, hienoneuloksinen pusero. Erittäin pehmeä silikonikäsittelyn ansiosta. Joustavat resorit hihoissa ja helmassa.
Clique Premium Fashion pitkähihainen T-paita logolla
19,90 €Lisää tarjouspyyntöönModerni pitkähihainen laadukas paita, joka on valmistettu rengaskehrätystä puuvillasta. Kaksinkertainen kaularesori, sivusaumat ja vahvistettu niskasauma. Niskalappu on helposti poistettavissa, joten se voidaan tarvittaessa vaihtaa helposti. Paita on esikutistettu ja entsyymikäsitelty
100% puuvilla, 180g/m2
Miesten ja naisten mallit
Hinta ei vielä sisällä logomerkkauksia, kysy tarkka tarjous määrän ja merkkauksen kanssa.
Koot: XS-4XL, Naiset XS-2XLGarland paitapusero omalla logolla
54,00 €Lisää tarjouspyyntöönNaisten pitkähihainen Oxford-paitapusero päivitetyllä mitoituksella. Säädettävät hihansuut. Easy-care käsitelty.
Clique Carolina Tanktop toppi
12,90 €Lisää tarjouspyyntöönMiellyttävän pehmeä ja joustava toppi, pidempihelmainen.
Clique Oxford kauluspaita omalla logolla
54,00 €Lisää tarjouspyyntöönPitkähihainen Oxford-paita päivitetyllä mitoituksella.
Selässä laskokset, edessä tasku.
Button-down -kaulus piilonapeilla.
Easy care -käsitelty.Clique Seabrook Ladies takki
79,00 €Lisää tarjouspyyntöönNaisten muodikas, ripstop-kankaasta valmistettu takki, jossa verkkovuori. Koristeelliset kolmiväriset vetoketjut.
Clique Carolina L/S T-paita
23,90 €Lisää tarjouspyyntöönNaisten O-aukkoinen pitkähihainen t-paita. Miellyttävän joustavaa materiaalia.
Clique Ice Sport T-paita
14,95 €Lisää tarjouspyyntöönAktiivikäyttöön soveltuva tekninen, hengittävä T-paita unisex mitoituksella. Näyttävät kontrastitereet kyljissä ja olkapäillä.
Clique Fashion-T-V-neck T-paita
9,90 €Lisää tarjouspyyntöönKysy tarjous omalla logolla tai muulla painatuksella.
Miesten V-aukollinen T-paita ilman sivusaumoja.Clique Newton pikeepaita
24,90 €Lisää tarjouspyyntöönMiellyttävä ja muodikas unisex-puuvillapikee. Koristeena kolmivärinen kontrastiraidoitus.







