Materiaali: Metallia
Väri: Harmaa
Sopii: Eco Roll-up
Paino: 0,7kg
Koko: 50x15x6cm
Hinnat 1kpl 5kpl 10kpl 20kpl
Kpl 45,00EUR 35,00EUR 32,00EUR 29,00EUR
Rahtihinta annetaan erikseen halutun määrän mukaisesti
35,00 €
Kaikkiin Roll-Up telineisiin sopiva peruslamppu valaisee mainoksenne silloin kun sitä tarvitaan.
Materiaali: Metallia, harmaa
Materiaali: Metallia
Väri: Harmaa
Sopii: Eco Roll-up
Paino: 0,7kg
Koko: 50x15x6cm
Hinnat 1kpl 5kpl 10kpl 20kpl
Kpl 45,00EUR 35,00EUR 32,00EUR 29,00EUR
Rahtihinta annetaan erikseen halutun määrän mukaisesti
Kätevä roll-up vaihtoehto pitää telineen jalan piilossa katselusuuntaan ja maksimoi mainostilasi.
Roll-up valinta kun haluat, että vain mainoksesi näkyy lattianrajasta ylöspäin.
Todella hieno ohjaajan tuoli kruunaa messut, tapahtumat, neuvottelu-/ aulatilat.
Tämä tuoli voidaan täysin painaa asiakkaan toivomalla tavalla niin selkänojastaan (kahteen suuntaan) kuin istuinosakin.
Lisävarusteina saatavilla kankaiset samanväriset käsinojasuojat (6,00€) ja kuljetuslaukku (6,00€).
Esimerkkihinta annettu 5-12kpl tilausmäärän mukaan DeLuxe mallista.
Tuoli kääntyy pieneksi ja litteäksi kun sitä ei tarvita, tai kun sitä kuljettaa.
Tuolin runko 22mm mustaa terästä.
Hinta perustuu asiakkaan toimittamaan valmiiseen painatusaineistoon, tai vaihtoehtoisesti logoon ja PMS-väreihin.
Premium malliin painetaan vain mustaan korkealuokkaiseen Cordura kankaaseen (450g/m2) valkoisella.
DeLuxe malli valmistetaan taas Polyester kankaasta (300g/m2) ja siihen painatukset saadaan 4-värisesti.
Pop-Up wall, mainosseinä, mainosseinäke, mainosseinämä messuseinä, tai Pop-up mainostelineet.
Rakkaalla lapsella on monta nimeä, yhtäkaikki tämä jo legendaarinen messujen ja tilaisuuksien brändääjä on nopea ja helppo tuote jolla rakentaa näyttävä esittely mihin tahansa tilaan.
Kuljetuksen ajaksi se menee pieneen tilaan omaan kuljetuskassiinsa.
Koot:
230×230/300×230/300x300cm
A-telineet sisä- ja ulkokäyttöön helposti vaihdettavalla julisteella/mainoksella.
Hyvä sisäänheitto opaste liikkeiden ulkopuolelle.
Tukeva rakenne.
Koot: A1 ja A2-kokoisille julisteille
Vau miten tyylikäs mainosseinä!
Alumiininen runko ja kangastulosteen yhdistelmä on vastustamaton.
Saatavana neljässä eri muodossa ja koossa. Kangas on myöhemmin helppo vaihtaa uuteen ja näin päivität mainoksenne taas uudeksi.
Kangas saatavissa kahteen suuntaan näkyvänä.
Koko: K 2340 x L 2845 x Syv. 600mm
Helppokäyttöinen ja kevyt roll-up, joka kulkee kätevästi mukanasi. Kolme kokoa.
Markkinoiden eniten käytetty malli on edullinen ja toimiva ratkaisu Roll-Up tarpeeseen.
Tällä kuvavuotatelineellä rakennat nopeasti ja edullisesti näyttävän messuosaston, esittelytilan, promo-tilaisuuden, tai käytät sitä aulatiloissanne ja näyttelytiloissanne esittelemässä tuotteitanne ja palveluitanne.
Tämä maapiikkijalka kuuluu Beach Flag squareen silloin kun haluat lipun laitettavaksi tiukkaan, mutta läpäisevään maastoon, tai hankeen.
Pop Up kaareva mainosseinäke tuo tyyliä esitykseen.
Tämä on helposti avattava suurkuvateline jonka kuljetat paikalle kätevässä pyörillä varustetussa kuljetuslaatikossa. Toinen kaareva mallinen messuseinämme Impact Pop-Up wall sisältää kuljetuslaatikon josta muodostuu myös upea messupöytä/ esittelypöytä painettuine mainoksineen.
Autojalka Beach Flageihin sopii hyvin nimensä mukaisesti mm. autoliikkeisiin, missä autonrengas ajetaan jalan päälle ja näin varmistetaan lipun pystyssä pysyminen.
Autojalkaa voit käyttää myös ulkotilanteissa vaikka tapahtumissa ja varmistaa mainoslipun pystyssä pysyminen kovassakin tuulessa.
Materiaali: metallia
Pieni, mutta tehokas roll-up esimerkiksi messupöydän katseenvangitsijaksi. Koot A3 ja A4.
Mini Roll-up sopii erinomaisesti esim. autoliikkeiden tiskeille niin myynnin kuin huollon puolelle. Yhtälailla tämä pöytä Roll-up informoi pankkien ja vakuutusyhtiöiden yms. tiskeillä ajankohtaisista asioista.
Jättimainos minikoossa.
Eikä se ole hinnalla pilattu.
Minimitilausmäärä: 5kpl
Beach Flagin lisävarusteena saatava maapiikkijalka soveltuu maastoon, joka on hyvin tiivistä maa-ainesta, tai esim. lumikinoksiin.
Maapiikki ulottuu syvemmälle kuin esim. vakiona oleva ruuvijalka rotaattorilla.
Miksi mainosseinän pitäisi aina olla saman näköinen. Erotu eduksesi tällä metallirakenteisella ja todella tyylikkäällä mainosseinällä.
Mainosseinä on saatavissa myös suoralla seinällä.
Useita lisävaruste mahdollisuuksia.
Koko: K 2000 x L 1000mm
Saatavana myös koot: 2000 x 2000mm ja 3000 x 2000mm
Roll-Up telineisiin sopivat näyttävät ja laadukkaat Business-lamput tuovat valon hämäriinkin olosuhteisiin.
Materiaali: Kromia
Impact Pop-up Bundle Curved mainosseinä + esittelytiski.
Neljä eri kokoa tästä suositusta ja nerokkaasta yhdistelmästä. Kuljetuslaatikko Atlas (saatavilla myös erikseen) muodostaa esittelypöydän, johon myös saadaan mainostuloste ympärille.
Rungon kiinnitystangot toimivat magneetilla, kuten kuvavuodatkin jolloin erikoistyökaluja ei tarvita.
Pöydän kansi kirsikkapuun värinen vakiona.
Beach flageille tarkoitettu metallijalka tuulisille kovan maan alustoille, kuten asfaltti, sementti jne.
Lipun koon ja mahdollisen tuulen mukaan kolme eri paino
Mainosteltan kaikki seinät ja katto voidaan brändätä yrityksen tai tuotteen näköisiksi.
Teltta voidaan tilata seinillä tai ilman.
Hinta annettu ilman seiniä PVC
Toimitus sisältää: Runkorakenteen, kustomoidun katon, kuljetuslaukun, maapiikit ja narut.
Tee tapahtumastanne teidän näköinen ulkotapahtumien kohtaamispaikka.
Logo-teltassa on tunnelmaa.
Koko: 300 x 300cm (myös muita kokoja).
Nopea pystytys.
Välisumma: 880,00 €




