Kromin värinen
Sopii: Beachflageihin
Koko: 55x6x3cm
Hinnat 1kpl 5kpl 10kpl 20kpl
Kpl 38,00EUR 34,00EUR 31,00EUR 29,00EUR
Rahtihinta annetaan erikseen halutun määrän mukaisesti
38,00 €
Beach Flagin lisävarusteena saatava maapiikkijalka soveltuu maastoon, joka on hyvin tiivistä maa-ainesta, tai esim. lumikinoksiin.
Maapiikki ulottuu syvemmälle kuin esim. vakiona oleva ruuvijalka rotaattorilla.
Kromin värinen
Sopii: Beachflageihin
Koko: 55x6x3cm
Hinnat 1kpl 5kpl 10kpl 20kpl
Kpl 38,00EUR 34,00EUR 31,00EUR 29,00EUR
Rahtihinta annetaan erikseen halutun määrän mukaisesti
Miksi mainosseinän pitäisi aina olla saman näköinen. Erotu eduksesi tällä metallirakenteisella ja todella tyylikkäällä mainosseinällä.
Mainosseinä on saatavissa myös suoralla seinällä.
Useita lisävaruste mahdollisuuksia.
Koko: K 2000 x L 1000mm
Saatavana myös koot: 2000 x 2000mm ja 3000 x 2000mm
Roll-Up telineisiin sopivat näyttävät ja laadukkaat Business-lamput tuovat valon hämäriinkin olosuhteisiin.
Materiaali: Kromia
Mainosteltan kaikki seinät ja katto voidaan brändätä yrityksen tai tuotteen näköisiksi.
Teltta voidaan tilata seinillä tai ilman.
Hinta annettu ilman seiniä PVC
Toimitus sisältää: Runkorakenteen, kustomoidun katon, kuljetuslaukun, maapiikit ja narut.
Tee tapahtumastanne teidän näköinen ulkotapahtumien kohtaamispaikka.
Logo-teltassa on tunnelmaa.
Koko: 300 x 300cm (myös muita kokoja).
Nopea pystytys.
Kaksipuolinen roll-up vaihtoehto viestii molempiin suuntiin ja piilottaa telineen jalat.
Mainoksesi ovat pääroolissa, eikä jalkoihin kompastuta.
Sopii mainiosti vaikka kauppakeskusten aukiotiloihin, esittely- ja aulatiloihin jossa mainos tulee sijoittaa keskelle irti seinistä.
Molemmilla puolilla voi olla sama tai eri mainos.
Pieni, mutta tehokas roll-up esimerkiksi messupöydän katseenvangitsijaksi. Koot A3 ja A4.
Mini Roll-up sopii erinomaisesti esim. autoliikkeiden tiskeille niin myynnin kuin huollon puolelle. Yhtälailla tämä pöytä Roll-up informoi pankkien ja vakuutusyhtiöiden yms. tiskeillä ajankohtaisista asioista.
Jättimainos minikoossa.
Eikä se ole hinnalla pilattu.
Minimitilausmäärä: 5kpl
Kaikkein suosituin mainosseinä on edullisin ratkaisu tehdä isoa pintaa messuille tai tapahtumiin.
Toimii hyvin myös yritysten aulatiloissa messujen välillä.
Valitse sopiva koko käyttöönne.
Myöhemmin voitte tilata/vaihtaa mainoskankaan uudeksi tarvittaessa.
Expo messupöytä, esittelytiski pakkautuu omaan pyörillä varustettuun kuljetuslaukkuunsa.
Sen ympärille tulostetaan upea asiakkaan omalla suunnittelulla tehty mainoskangas joka tekee tästä messutiskistä houkuttelevan.
Erittäin nopea ja helppo pystyttää.
Takaosaan syntyy kaksi tilavaa hyllyä esitteitä yms. varten.
Pop-Up wall, mainosseinä, mainosseinäke, mainosseinämä messuseinä, tai Pop-up mainostelineet.
Rakkaalla lapsella on monta nimeä, yhtäkaikki tämä jo legendaarinen messujen ja tilaisuuksien brändääjä on nopea ja helppo tuote jolla rakentaa näyttävä esittely mihin tahansa tilaan.
Kuljetuksen ajaksi se menee pieneen tilaan omaan kuljetuskassiinsa.
Koot:
230×230/300×230/300x300cm
Flex wall mainosseinä tai mainosseinäke on muuntautumiskykyinen kokonsa suhteen. Voit säätää tämän mainosseinän pieneksi tai suureksi pinta-alaksi.
Tilaa vain oikean kokoinen mainostuloste haluamaasi kokoon.
Flex wall mainosseinässä on metalliset tyylikkäät ja säädettävät kehykset.
Eco-jalka sopii Beach Flageihin silloin kun ei tarvita suojautua tuulta vastaan, mutta maasto on kovaa kuten sisätilat, asfaltti, tai sementti.
Parhaimmillaan sisäkäytössä jossa tuuli ei riepottele lippuja.
Materiaali kierrätettyä muovia.
Paino: 5kg
Tarkoitettu vain Beach Flag squareen.
Raskas metalliristikkojalka on hyvä silloin kun haluat maximaalisen vahvuuden jalalle.
Päälle voit laittaa periaatteessa mitä tahansa painoksi sään ja tilanteen mukaan (esim. erillinen vesisäkkipaino + 10,00EUR/kpl).
Paino: 3,1kg
Kevyt kankainen mainos jonka takana X-alumiiniristikko.
Nopea pystyttää ja kestävä
80×180/90x210cm
Pop Up kaareva mainosseinäke tuo tyyliä esitykseen.
Tämä on helposti avattava suurkuvateline jonka kuljetat paikalle kätevässä pyörillä varustetussa kuljetuslaatikossa. Toinen kaareva mallinen messuseinämme Impact Pop-Up wall sisältää kuljetuslaatikon josta muodostuu myös upea messupöytä/ esittelypöytä painettuine mainoksineen.
Autojalka Beach Flageihin sopii hyvin nimensä mukaisesti mm. autoliikkeisiin, missä autonrengas ajetaan jalan päälle ja näin varmistetaan lipun pystyssä pysyminen.
Autojalkaa voit käyttää myös ulkotilanteissa vaikka tapahtumissa ja varmistaa mainoslipun pystyssä pysyminen kovassakin tuulessa.
Materiaali: metallia
Helppokäyttöinen ja kevyt roll-up, joka kulkee kätevästi mukanasi. Kolme kokoa.
Markkinoiden eniten käytetty malli on edullinen ja toimiva ratkaisu Roll-Up tarpeeseen.
Tällä kuvavuotatelineellä rakennat nopeasti ja edullisesti näyttävän messuosaston, esittelytilan, promo-tilaisuuden, tai käytät sitä aulatiloissanne ja näyttelytiloissanne esittelemässä tuotteitanne ja palveluitanne.
Beach flageille tarkoitettu metallijalka tuulisille kovan maan alustoille, kuten asfaltti, sementti jne.
Lipun koon ja mahdollisen tuulen mukaan kolme eri paino
Välisumma: 2 614,60 €


